Přeskočit navigaci.

Daňové poradenství

Ke každé činnosti, kterou se zabýváte, neodmyslitelně patří placení a odvod daní. Naše firma Vám pomůže řešit daňovou problematiku a poradí Vám v oboru daňového poradenství. Klademe důraz na individuální přístup ke klientům a poskytujeme odbornou pomoc při řešení daňových problémů, při odvodech a výpočtech daní, penále a ostatních poplatků.

Daně se platili již ve středověku a tato skutečnost přetrvala až do současnosti. Systém výpočtu a odvodu daně je poměrně složitý proces, a proto jsme tu my! Vypočítáme Vaši daňovou povinnost a budeme spolu s Vámi sledovat daňový kalendář a daňové zákony, které se v dnešní době velmi často mění. Sestavíme veškerá daňová přiznání, která odevzdáme příslušnému správci daně.

Nabízíme služby zkušeného interního daňového poradce, který dohlíží na činnost celé firmy. Kromě zastupování před finančním úřadem a dalšími daňovými záležitostmi Vám nabízíme také odklady daňových přiznání s razítkem daňového poradce.

Dále Vám nabízíme:

  • řešení aktuálních daňových problémů souvisejících s mezinárovním zdaněním a systému daní v EU
  • konzultace, daňové poradenství poradenství v oblasti nemovitostí a majetku
  • daňové poredenství pro vlastníky firem i fyzické osoby
  • zpracování přiznání k dani z příjmu s odkladem a razítkem daňového poradce
  • metodickou pomoc při uzavírání smluv s vazbou na ekonomiku a daně
  • vytvoření daňového kalendáře pro jednotlivé subjekty
  • zastupování před finančními úřady a komunikace s nimi
Chci využít vašich služeb
Historie

Roky praxe jsou jedním z ukazatelů kvalifkovanosti a odbornosti našeho týmu.

Za tak dlouhou dobu na trhu jsme se naučili mnohému, co jiní ne. Díky tomu jsme schopni pro vás navrhnout optimální plán pro úsporu vašich daní.

Spokojení klienti

S firmou paní Peterkové Manon účto spolupracujeme od r. 2005. Jsem velmi spokojen s prací této firmy. Mohu se na ně naprosto spolehnout, což považuji v dnešní době za jeden z nejdůležitějších faktorů. Vyřizují vše potřebné, co musí naše firma plnit vůči státní správě. Ne zrovna někdy lehkou roli dokáže paní Peterková vyřešit s neuvěřitelnou trpělivostí.

Martin Huněk
jednatel H sport spol.  s r.o., www.hsport.cz

Kontakt patička

Kontakt

MANON-ÚČTO, s.r.o.
Karásek 2130/7
621 00 Brno-Řečkovice

Kancelář (pevná linka): 545 224 115
Kancelář (mobil): 602 743 966
em