Přeskočit navigaci.

Daňové poradenství

Ke každé činnosti, kterou se zabýváte, neodmyslitelně patří placení a odvod daní. Naše firma Vám pomůže řešit daňovou problematiku a poradí Vám v oboru účetnictví a daňového poradenství. Klademe důraz na individuální přístup ke klientům a poskytujeme odbornou pomoc při řešení daňových problémů, při odvodech a výpočtech daní, penále a ostatních poplatků.

Daně se platili již ve středověku a tato skutečnost přetrvala až do současnosti. V dnešním daňovém systému rozeznáváme daně přímé a nepřímé. Přímé daně se dělí na majetkové a důchodové. Systém výpočtu a odvodu daně je poměrně složitý proces, a proto jsme tu my! Vypočítáme Vaši daňovou povinnost a budeme spolu s Vámi sledovat daňový kalendář a daňové zákony, které se v dnešní době velmi často mění. Sestavíme veškerá daňová přiznání, která odevzdáme příslušnému správci daně. Daňové zákony obsahují např. zákon o dani z příjmu, zákon o DPH, ale i zákon o dani silniční, o dani z převodu nemovitostí a další zákony. 

Dále Vám nabízíme:

  • řešení aktuálních problémů účetnictví a daní v souvislosti se vstupem do EU
  • konzultace a daňové poradenství
  • pomoc při řešení daňové povinnosti ve specifických případech
  • zpracování přiznání k dani z příjmu s odkladem podání a placení daně do 30.6.
  • metodickou pomoc při uzavírání smluv s vazbou na ekonomiku a daně
  • vytvoření daňového kalendáře pro jednotlivé subjekty
Chci využít vašich služeb
Historie

Účetnictví máme pořádně pod "kůží", protože tu s vámi jsme již 12 let!

webzaparkacek-02_30Roky praxe jsou jedním z ukazatelů kvalifkovanosti a odbornosti našeho týmu.

Za tak dlouhou dobu na trhu jsme se naučili mnohému, co jiní ne. Díky tomu jsme schopni pro vás navrhnout optimální plán pro úsporu vašich daní.

Spokojení klienti

S firmou paní Peterkové Manon účto spolupracujeme od r. 2005. Jsem velmi spokojen s prací této firmy. Mohu se na ně naprosto spolehnout, což považuji v dnešní době za jeden z nejdůležitějších faktorů. Vyřizují vše potřebné, co musí naše firma plnit vůči státní správě. Ne zrovna někdy lehkou roli dokáže paní Peterková vyřešit s neuvěřitelnou trpělivostí.

Martin Huněk
jednatel H sport spol.  s r.o., www.hsport.cz

Kontakt patička

Kontakt

MANON-ÚČTO, s.r.o.
Slavíčkova 827/1a
638 00 Brno

Kancelář (pevná linka): 545 224 115
Kancelář (fax): 545 223 147
Kancelář (mobil): 602 743 966
manonucto@manonucto.cz