Přeskočit navigaci.

O nás

Každý někdy začíná. Začátky jsou, myslím dost těžká věc. Když se podívám zpět na naše začátky, trošku se musím pousmát. Víte, byly doby, kdy jsme neměly internet, neměly jsme fax, neměly jsem programy na mzdy a počítaly je ručně. Peněžní deník jsme skládaly do nekonečna, skládacími listy.

Ale to už bylo dávno, dnes si nedovedeme naši každodenní práci bez těchto a dalších věcí představit. Trošku mi dnešní doba připomíná velmi rychlý kolotoč. Tak jak všichni spěcháme, tak jak někam letíme tak rychle bohužel vznikají i zákony. Všechny tyto změny vyžadují velmi rychlé a operativní postoje. Vyhodnocení dané situace pro každého individuálně je myslím velmi důležité. Dám vám příklad. Dříve jsme přišli do obchodu a koupili auto. Dnes to tak neděláme, že? Vyrobí vám ho na míru a vy čekáte na vašeho miláčka až bude hotov. Podobně je to s byty, se službami a podobně je to i s daněmi. Je důležité pro každého člověka najít jeho styl, jeho míru, jeho způsob. Tímto směrem jsme se vydaly právě my. Nikdo z nás není úplně stejný, a ani podnikání každého není stejné. Každý člověk potřebuje osobitý přístup, přizpůsobení požadavků a samozřejmě ideálně nastavit systém práce, aby bylo problémů co nejméně.

Ze zkušenosti víme, že naši klienti potřebují individuální péči. Z tohoto přístupu vyplynula i naše filozofie.

Chci využít vašich služeb
Historie

Roky praxe jsou jedním z ukazatelů kvalifkovanosti a odbornosti našeho týmu.

Za tak dlouhou dobu na trhu jsme se naučili mnohému, co jiní ne. Díky tomu jsme schopni pro vás navrhnout optimální plán pro úsporu vašich daní.

Spokojení klienti

S firmou paní Peterkové Manon účto spolupracujeme od r. 2005. Jsem velmi spokojen s prací této firmy. Mohu se na ně naprosto spolehnout, což považuji v dnešní době za jeden z nejdůležitějších faktorů. Vyřizují vše potřebné, co musí naše firma plnit vůči státní správě. Ne zrovna někdy lehkou roli dokáže paní Peterková vyřešit s neuvěřitelnou trpělivostí.

Martin Huněk
jednatel H sport spol.  s r.o., www.hsport.cz

Kontakt patička

Kontakt

MANON-ÚČTO, s.r.o.
Karásek 2130/7
621 00 Brno-Řečkovice

Kancelář (pevná linka): 545 224 115
Kancelář (mobil): 602 743 966
em