Přeskočit navigaci.

Proč my

Proč právě k nám?

Naším cílem a krédem je v prvé řadě poskytnout komplexní službu tak, aby jste vy, jako náš klient a zákazník mohl podnikat a plně se věnovat své vlastní práci a odbornosti. Nabízíme vám službu se zaměřením na vše kolem daní a účetnictví.

Zkusíme se představit formou otázek a odpovědí

Co myslíte výrazem komplexní služba? Tomu nerozumím?

Komplexní nebo-li celková. Naším hlavním cílem je, abyste nemusel vyřizovat žádné záležitosti související se zavedením a průběhem podnikatelské činnosti. Finanční úřad, zdravotní pojišťovny, sociální správa, živnostenský úřad atd. jsou už dále naší starostí. Z vašeho pohledu nekonečné vyřizování obstaráme za vás. Třeba si dáte kávu v naší kanceláři, dohodneme se na místě co je potřeba a my za vás vše vyřídíme. Od registrace, přes zpracování účetnictví až po daňové přiznání. Můžete v klidu pracovat, a řešit své pracovní problémy?

Co je ke spolupráci nezbytně nutné?

Nejpodstatnější je, aby náš vztah byl profesionální, zodpovědný a důvěryhodný z pohledu obou stran.

Od kdy můžeme začít, až budu mít živnostenský list?

Ale ne! Budeme pracovat společně již mnohem dříve. Nejprve si rozmyslíme jakým způsobem bude nejlepší podnikat. Potom podepíšeme plnou moc a živnostenský list zařídíme již my. Samozřejmě pokud se rozhodneme pro společnost zajdeme k notáři nebo advokátovi a vyřídíme potřebné. Další kroky na úřady už nebudou nutné.

Jak budeme navzájem fungovat?

V kanceláři jsme bez ohlášení každý den od 8 do 16 hodin. Bude se vám vždy věnovat asistentka. Po telefonické domluvě se můžeme setkat i mimo uvedenou dobu. Pokud máte své pevně určené místo, můžeme si doklady vyzvedávat u vás.

Kde nás najdete?

Vy nás Brně, a my vás?

Kancelář se nachází v klidné oblasti Řečkovic s pohodlným parkováním. Ulice Karásek 7.

Co mě to bude stát?

Účetnictví účtujeme na našich programech. Klient si nemusí nic kupovat. Po dohodě vytvoříme smlouvu na měsíční platby za poskytnuté služby. Po celou dobu platné smlouvy je klient námi zastupován na úřadech na základě plné moci.

Chci využít vašich služeb
Historie

Roky praxe jsou jedním z ukazatelů kvalifkovanosti a odbornosti našeho týmu.

Za tak dlouhou dobu na trhu jsme se naučili mnohému, co jiní ne. Díky tomu jsme schopni pro vás navrhnout optimální plán pro úsporu vašich daní.

Spokojení klienti

S firmou paní Peterkové Manon účto spolupracujeme od r. 2005. Jsem velmi spokojen s prací této firmy. Mohu se na ně naprosto spolehnout, což považuji v dnešní době za jeden z nejdůležitějších faktorů. Vyřizují vše potřebné, co musí naše firma plnit vůči státní správě. Ne zrovna někdy lehkou roli dokáže paní Peterková vyřešit s neuvěřitelnou trpělivostí.

Martin Huněk
jednatel H sport spol.  s r.o., www.hsport.cz

Kontakt patička

Kontakt

MANON-ÚČTO, s.r.o.
Karásek 2130/7
621 00 Brno-Řečkovice

Kancelář (pevná linka): 545 224 115
Kancelář (mobil): 602 743 966
em