Přeskočit navigaci.

Vymáhání pohledávek

Nejlepším předpokladem pro úspěšné získání pohledávky je dobrá  a kvalifikovaná příprava a důslednost při jejím získávání. Všeobecně platí, že čím kratší je doba po splatnosti dané pohledávky, tím je úspěšnější předpoklad pro její získání.

Za dobu naší existence se nám podařilo získat pohledávky, které při prvním posouzení vypadaly dost nejistě. Tuto činnost provádíme pochopitelně v rámci slušnosti a daných platných právních norem.

Praktický postup při sjednání této služby:

  • předání a projednání materiálů k předmětné záležitosti, t.j. faktury, upomínky, korespondence, adresy a věci potřebné a související
  • sepsání dohody-smlouvy o provedení této služby, včetně dohody o odměně za získání pohledávky.

Cena služeb

Odměna za služby je fakturována až v případě, že náš klient má pohledávku na svém účtu. Pokud se pohledávka nepodaří získat, náš klient neplatí nic.

Výše odměny je dána stavem, stářím a náročností vymáhané pohledávky. Není nic jednoduššího, než že v případě zájmu o tuto službu nás budete kontaktovat a dozvíte se vše potřebné.

Chci využít vašich služeb
Historie

Roky praxe jsou jedním z ukazatelů kvalifkovanosti a odbornosti našeho týmu.

Za tak dlouhou dobu na trhu jsme se naučili mnohému, co jiní ne. Díky tomu jsme schopni pro vás navrhnout optimální plán pro úsporu vašich daní.

Spokojení klienti

S firmou paní Peterkové Manon účto spolupracujeme od r. 2005. Jsem velmi spokojen s prací této firmy. Mohu se na ně naprosto spolehnout, což považuji v dnešní době za jeden z nejdůležitějších faktorů. Vyřizují vše potřebné, co musí naše firma plnit vůči státní správě. Ne zrovna někdy lehkou roli dokáže paní Peterková vyřešit s neuvěřitelnou trpělivostí.

Martin Huněk
jednatel H sport spol.  s r.o., www.hsport.cz

Kontakt patička

Kontakt

MANON-ÚČTO, s.r.o.
Karásek 2130/7
621 00 Brno-Řečkovice

Kancelář (pevná linka): 545 224 115
Kancelář (mobil): 602 743 966
em